Jeśli macie ochotę na odrobinę relaksu w dobrym towarzystwie. Zapraszamy na nasz Facebook @100leciekobiet

Już 3 maja w niedziele o godzinie 18 zapraszamy na pierwszy wiosenny LIVE. MODA POLSKA TELIMENA i JEJ MODELK. Naszą bohaterką będzie Agnieszka L. Janas, która oczarowała nas wszystkich swoimi opowieściami o modzie. Kto nie mógł uczestniczyć w naszym spotkaniu 9 listopada 2019 w Galerii Slendzińskich teraz będzie miał okazję poznać Agnieszkę bliżej. Agnieszka wprowadzi nas w świat mody TELIMENY i przybliży nam historię niezapomnianych modelek tego prestiżowego domu mody.

Agnieszka L. Janas Agnieszkaomodzie, autorka książek poświęconych modzie. W sprzedaży znajduje się jej pięć wspaniałych książek! Z wykształcenia historyczka i dziennikarka, o „lekkim”, charakterystycznym piórze, obrazowo opisująca kroje, detale i fasony ubiorów. Fanka vintage, spełniająca swoje modowe marzenia m.in. poprzez zakupy na bazarkach charytatywnych na rzecz bezdomnych zwierząt.
„Stamtąd pochodzą moje najcenniejsze skarby, zaiste godne królewskiej garderoby. Posiadam torebkę od kreatora Louisa Férauda z 1966 lub 67 roku w stylu Mondrian z ręcznie wpisanym piórem numerem przedmiotu. W kasetce mam: srebrną broszkę z dwudziestolecia międzywojennego w stylu Art Deco. Jest pięknie zdobiona a pośrodku znajduje się… maleńki diamencik ! Jak oka w głowie pilnuję zawieszki – broszki kamei. To wzór kultowy dla biżuterii srebrnej okresu PRL – na półszlachetnym zielonym kamieniu znajduje się elegancka kobieca główka ze srebra.” Ostatnio spełniła swoje marzenie i stała się szczęśliwą właścicielką oryginalnego pudła na kapelusze od Hersego.