„Gdyby ludzie czytali te same książki, żyliby w tym samym świecie” – oto słowa naszej noblistki Olgi Tokarczuk, z którymi nie sposób się nie zgodzić. Mówi się potocznie, że „ile ludzi tyle gustów” co dotyczy również sfery czytelnictwa. Nam jednak rutyna nie jest straszna, a to wszystko za sprawą naszego partnera – Taniej Książki – WYDAWNICTWO KOBIECE

Jest to prężnie rozwijająca się księgarnia, działająca również w sferze online, która zlokalizowana jest z Białymstoku. Jednym ze sztandarowych haseł naszego partnera jest regularne powiększanie Imperium Czytelników w Polsce!

Powiedzmy sobie szczerze, kto z nas nie chciałby przeczytać jakiejś inspirującej książki w dobrej cenie? Ten portal stwarza ku temu możliwości.

Stowarzyszenie 100 –  lecie kobiet  włączyło się w akcję promowania czytelnictwa. Z racji tego, że wspieramy kobiety to właśnie pozycje napisane przez kobiety znane i mniej znane promujemy. Zależy nam na tym, aby podzielić się z innymi wartościowymi książkami znajdujących się w naszych domowych zbiorach lub po prostu polecić książkę, która w sposób szczególny przypadła nam do gustu czy też chwyciła za serce.

 

 

Skip to content