Partnerzy

Od początku 2022 rozpoczęliśmy współpracę z Nie Teatrem. Został zapoczątkowany cykl wspólnych działań zatytułowany “KOBIETY DO DZIAŁA”. Proponujemy wspólne oglądanie spektakli a następnie debatę na tematy, które nas interesują jako kobiety: przyjaźń, miłość, relacje, wartości, macierzyństow, współzawodnictwo. Seredcznie zapraszamy!

POZNAJCIE NASZEGO PARTNERA

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe, nieoczywiste i przede wszystkim niezależne. Jedyne od czego chcemy być uzależnieni, to widzowie i ich emocje. My jesteśmy od tego, aby konsekwentnie urzeczywistniać zaskakujące, wyrafinowane, a czasem zwyczajne i oczywiste wizje spędzania wolnego czasu. Chcemy także, aby jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w centrum Białegostoku, popularna Astoria, oprócz dotychczas znanej działalności usługowej, oferowała mieszkańcom coś więcej. To „coś” to przeżycia, nowe, komfortowe miejsce spotkań, a w przyszłości – ulubiony teatr w mieście. Nasz NIE TEATR, to nie tylko gra słów, a kameralne miejsce kultury, na które czekała Astoria, od czasów, gdy aptekarz Feliks Filipowicz dystrybuował w zlokalizowanej tam aptece bilety na wydarzenia kulturalne. Dziś chcemy sprawić, by kultura zagościła na stałe w Astorii.

Dla miłośników teatru będzie to głównie scena jednego aktora. W spektaklach obejrzymy wspaniałych, uznanych aktorów w klasykach gatunku, ale również młodych twórców, brawurowo opowiadających o wszelkich zjawiskach w otaczającej rzeczywistości, na które współczesny teatr nie chce być obojętny. Ze sceny będzie też rozbrzmiewać muzyka, charakterystyczna dla różnych zakątków świata, czasem klasyczna, czasem z alternatywnym zacięciem. Chcemy, by Nie Teatr zabierał nas także w absurdalne rejony sztuki i kultury, dlatego humor będzie jednym z fundamentów nowego miejsca. Warto więc już dziś zaplanować pierwsze spotkanie z naszymi artystami i znaleźć dla siebie najwygodniejszą perspektywę na widowni.