Hotel Traugutta 3

Idealne miejsce łączące ze sobą zarówno elegancki nowoczesny styl z rozbudowanym tłem historycznym. Położony w zacisznym a zarazem ustronnym miejscu w otoczeniu zieleni. Miejsce to posiada niebywale barwną historię. Na przestrzeni lat mieściła się tu zarówno siedziba 64 Pułku Piechoty, Kasyno Oficerskie, Biblioteka Miejska czy znany wielu Białostoczanom  Ośrodek Tańca Rytm.

Jak widać jest to miejsce z okazałym dorobkiem historycznym. Obecnie Hotel Traugutta 3 posiada piękną przestrzeń, w której organizowane są różnego rodzaju przedsięwzięcia.

„Śniadanie z wizytówką” jest jednym z działań prowadzonych przez nasze Stowarzyszenie, które odbywa się w tym urokliwym miejscu.  Te cykliczne, nieformalne wydarzenie powstało z myślą o kobietach – przedsiębiorczyniach. Rozwój, samorealizacja, postęp zarówno gospodarczy jak i społeczny ściśle związany z naszym regionem – to właśnie są hasła, które opisują uczestniczki naszych śniadań.

Podczas naszych porannych spotkań poruszane są niezwykle istotne kwestie związane z Nami – kobietami. Warto zaznaczyć, że każdemu śniadaniu przewodniczy inna kobieta inspiracja, która dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi uczestniczkami. Tematyka naszych spotkań jest różnorodna, jednak każde nasze październikowe spotkanie poświęcone jest tematowi profilaktyki raka piersi. Jest to bardzo istotna kwestia, o której nie możemy zapominać.

„Zmiana jest kobietą” ; „Drugie życie dżinsu” czy „Zdrowie” to tylko niektóre z tematów podejmowanych na śniadaniach z wizytówką. Każda z kobiet jest tak inna i różnorodna, iż nie sposób sprawić, aby tematyka naszych spotkań mogła być inna.

Hotel Traugutta 3 stwarza ku takim spotkaniom idealne warunki. Zapach świeżo mielonej kawy, pyszne jedzenie i elegancka, kobieca przestrzeń stają się idealnym fundamentem do tworzenia i wymieniania się swoimi doświadczeniami czy pomysłami. Dzięki atmosferze jaką zapewniają nam pracownicy hotelu nasze uczestniczki, w krótkim czasie są w stanie pozyskać wiele kontaktów oraz przeprowadzić szereg rozmów o biznesie.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Hotelem Traugutta 3 i nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do oczekiwania na kolejne wydarzenia organizowane przez nasze Stowarzyszenie ściśle związane z tym pięknym miejscem!

Skip to content