Art Medica Centrum Medyczne

Centrum Medyczne Art Medica & Inter Clinic to nowootwarte centrum, skupiające specjalistów z dużym doświadczeniem klinicznym, oferujące:

  • usługi z zakresu się szeroko pojętej medycyny estetycznej i profesjonalnej kosmetologii twarzy i ciała,
  • konsultacje i zabiegi specjalistów z innych dziedzin medycyny:

– dermatologii i wenerologii

– dermatologii dziecięcej

– endokrynologii i diabetologii

– neurologii

– chirurgii naczyniowej

– dermatochirurgii

– chirurgii ogólnej

– urologii

– proktologii

– reumatologii

– dietetyka

 

  • badania diagnostyczne:

 

– dermatoskopie

– badanie w lampie Wooda

– radiologiczne (badania USG: jamy brzusznej, piersi, nerek, węzłów chłonnych, jąder)

– USG Dopplera

– USG tarczycy

– biopsję tarczycy

– testy na nietolerancje pokarmowe MR

Naszą  misją jest dbałość o Wasze zdrowie, urodę i komfort życia. W ofercie mamy do dyspozycji najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Wykonujemy zabiegi przy użyciu laserów i aparatury HI – TECH. Dla konkretnych problemów profesjonalnie dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania i zabiegi z bardzo szerokiej oferty firmy.

Założycielka firmy jest dr Małgorzata Suszko, lekarz specjalista dermatologii i wenerologii oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Pasjonuje się medycyną estetyczną od 1999 roku. Absolwentka  I-go rocznika pierwszej w Polsce, trzeciej w Europie Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (2002-2003). Tematem pracy dyplomowej były “Preparaty depigmentacyjne do stosowania miejscowego w leczeniu przebarwień melanocytowych skóry”. Była współzałożycielką pionierskiego gabinetu medycyny estetycznej Dermedica w Białymstoku.  Systematycznie zgłębia tajniki medycyny estetycznej, śledzi nowości technologiczne, sprawdza je i wprowadza do oferty. Dr Suszko ma duże doświadczenie w iniekcyjnych technikach zabiegowych, operator wielu systemów laserowych i urządzeń opartych na innych technologiach, dzięki czemu  oferuje Pacjentom fachowy, przemyślany, najkorzystniejszy pod względem skuteczności, bezpieczeństwa i ekonomii, dobór zabiegów do konkretnych problemów i potrzeb z pośród bardzo szerokiej gamy możliwości zabiegowych.

 

 

 

 

Współpraca Stowarzyszenia 100 lecie Kobiet z Centrum Medycznym Art Medica & Inter Clinic ma jeden wspólny cel – zdrowie, piękno, młodość i szczęście. Bo zdrowie oznacza szczęście.

Cel ten realizujemy:

  1. zachęcając do regularnych badań profilaktycznych, zapraszając na bezpłatne dermatoskopowe badanie znamion, które pomagają wykryć jeden z najgroźniejszych nowotworów – czerniaka, we wczesnym stadium, co daje dużą szansę na całkowite wyleczenie, oraz USG piersi.
  2. organizując tematyczne wieczorki SPA, gdzie zapoznajemy uczestników z możliwościami zabiegowymi oraz planujemy postępowanie, aby spowolnić, a nawet cofnąć proces starzenia.
Skip to content