Klinika leczenia niepłodności Artemida, to miejsce, którego misją jest troska o nasze szczęście. Są pionierami w dziedzinie in vitro i oferują szeroki zakres działań w zakresie ginekologii, endokrynologii, położnictwa i leczenia niepłodności. Można śmiało stwierdzić, że dysponują jednym z najlepszych laboratoriów w Polsce i niezwykle wyszkoloną kadrą, dzięki czemu z największą starannością troszczą się o zdrowie pacjentów.

Artemida to wizja o szczęśliwym rodzicielstwie, definicja troski o zdrowie, życie, macierzyństwo i rodzicielstwo. Oferują pełen wachlarz badań diagnostycznych, które są przeprowadzane w sposób jak najmniej inwazyjny i bezbolesny. Wierzą, że zdrowie to podstawa udanego i świadomego rodzicielstwa. Edukują, uświadamiają i otaczają opieką kobiety przez cały okres ciąży, jak i po porodzie.

Główną dziedziną działalności kliniki Artemida jest endokrynologia. W tym zakresie możemy liczyć na szeroko sięgającą diagnostykę i leczenie, w tym m.in. z zakresu: zaburzeń miesiączkowania, trudności z zajściem w ciążę, niepłodności mężczyzn, objawów związanych z menopauzą, otyłości i zaburzeń metabolicznych, zaburzeń seksuologicznych o podłożu hormonalnym.

Współpraca Stowarzyszenia 100-lecie Kobiet z kliniką Artemida ma niezaprzeczalnie wspólny cel- zdrowie, piękno i szczęście kobiet. Bo piękna i szczęśliwa kobieta, oznacza zdrowa. Cel ten realizujemy wspólnie, poprzez zachęcanie kobiet do regularnych badań profilaktycznych. Przejawem tych działań jest ufundowanie przez Klinikę zaproszeń na bezpłatne badania cytologiczne uczestnikom ostatniego śniadania z wizytówką. Staramy się również prowadzić regularne badania i ankiety, którym przyświeca cel udoskonalenia usług ginekologicznych i zaspokojenie potrzeb kobiet w tych niezwykle intymnych kwestiach.

Artemida to partner, którego sens jest oczywisty, a jest nim kobieta, dlatego też wspólnie zachęcamy do regularnych badań i otoczenia troską samej siebie.

Skip to content