Zapraszamy Cię na warsztat, podczas którego nie tylko poznasz bogatą tradycję tworzenia MOTANEK, ale będziesz miała okazję do stworzenia własnej WIEDUCZKI, czyli lalki wiodącej, umożliwiającej pracę z żeńską linią rodu i zapewniającej jej błogosławieństwo.
A ponieważ tradycją Stowarzyszenia 100-lecie Kobiet jest praca w nurcie HERSTORYCZNYM, doświadczenie motania połączysz z symbolicznym spotkaniem ze swoimi przodkiniami, spotykając się jednocześnie z sobą. Oddając stery intuicji, wykonasz lalkę motaną dla siebie i swojej HERSTORII w hołdzie i wdzięczności dla jednej z najważniejszych relacji, jakie z kimkolwiek i kiedykolwiek Cię łączyły.
Mowa o relacji Córka&Matka, często silnej i wspierającej, równie często trudnej czy wręcz toksycznej, bez względu jednak na wszystko – jedynej i arcyważnej.
Motać i rozmawiać będziemy w Kręgu Kobiet, wymieniając się doświadczeniami i budującymi nas HERSTORIAMI.
MOTANKA, z którą wrócisz do domu, będzie Twoją powierniczką, strażniczką Twojej relacji z żeńskimi przodkiniami, pomocnicą w kreowaniu rzeczywistości i przyszłości i amuletem łączącym Cię z Twoim HERSTORYCZNYM dziedzictwem.  WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZYM FANPAGE.
Skip to content