Po raz kolejny Klinika Art Medica i doktor Małgorzata Suszko zaangażowały się w badania profilaktyczne, które są głównym elementem współpracy partnerskiej w trakcie październikowego Śniadania z Wizytówką.

Założycielka firmy jest dr Małgorzata Suszko, lekarz specjalista dermatologii i wenerologii oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Pasjonuje się medycyną estetyczną od 1999 roku. Absolwentka  I-go rocznika pierwszej w Polsce, trzeciej w Europie Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (2002-2003). Tematem pracy dyplomowej były “Preparaty depigmentacyjne do stosowania miejscowego w leczeniu przebarwień melanocytowych skóry”. Była współzałożycielką pionierskiego gabinetu medycyny estetycznej Dermedica w Białymstoku.  Systematycznie zgłębia tajniki medycyny estetycznej, śledzi nowości technologiczne, sprawdza je i wprowadza do oferty. Dr Suszko ma duże doświadczenie w iniekcyjnych technikach zabiegowych, operator wielu systemów laserowych i urządzeń opartych na innych technologiach, dzięki czemu  oferuje Pacjentom fachowy, przemyślany, najkorzystniejszy pod względem skuteczności, bezpieczeństwa i ekonomii, dobór zabiegów do konkretnych problemów i potrzeb z pośród bardzo szerokiej gamy możliwości zabiegowych. Wiemy, że jesteśmy w dobrych i fachowych rękach.

Poniżej krótka relacja fotograficzna. Cieszymy się, że nasze koleżanki, członkinie Stowarzyszenie i bywalczynie Śniadań z Wizytówką odpowiedzialnie podchodzą do profilaktyki zdrowotnej i badają znamiona.

 

Skip to content