To ostatnie Śniadanie z Wizytówką w tym roku. Tematyka Śniada obracała się wokół tematu piękna. Ten temat był ściśle powiązany z atmosferą Świąt, pięknie ozdobionym, klimatycznym Hotelem Traugutta 3 no i oczywiście naszymi kobietami inspiracjami. Każda z nich bowiem zajmuje się pięknem –  w modzie, projektowaniu przestrzeni, kosmetyce. Gościły u nas Joanna Filas-Kaczan, Ewa Lorenc i Justyna Mocarska.

Jak zawsze miałyśmy okazję podjęcia wspólnych działań społecznych. Jak co roku wspierałyśmy akcję “O!PIERNICZ RAKA”, W akcję zaangażowane są koleżanki z Ery Nowych Kobiet PodlaskieMałgorzata Sawicka- Żukowska, Magdalena Butruk, Magdalena Jakubowska. 

Spotkanie było okazją do wsparcia projektu ustawy dotyczącej dofinansowania do leczenia bezpłodności metodą invitro. Naszym stałym partnerem jest bowiem klinika leczenia bezpłodności Artemida, w której pracują najlepsi specjaliści i prekursorzy metody leczenia bezpłodności.

Tradycją naszych grudniowych Śniadań są społeczne pokazy mody. Tym razem, dzięki zaangażowaniu firmy Brabirds i Iwony Misiuk, właścicielki wyjątkowego salonu z modą bieliźniarską ,przeniosłyśmy się w magiczny świat buduaru z lat 20-30 ubiegłego wieku. Modelki wystąpiły też w odzieży udostępnionej przez Annę Borysiuk i firmę Fan Leather. Nasze koleżanki – modelki, wyglądały pięknie, zmysłowo i kobieco. Bardzo dziękujemy Magdalenie Sacharewicz i firmie ARBON oraz Szkole Make up Marty Gąski za wspaniałe stylowe makijaże. Modelki doskonale wyglądały też we fryzurach, za które była odpowiedzialna Joanna Wasiluk.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, obuwie i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i tekst „OPIERNICZ”

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku

Brak opisu.

Skip to content