Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Z dumą ogłaszamy, że nasze koleżanki zostały uhonorowane przez Prezydenta Miasta Białegostoku dyplomami i medalami za pracę wolontariacką.  7.12.22. Miasto Białystok, Federacja Białystok Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok i Fundacja OKNO NA WSCHÓD zorganizowały Galę Wolontariusza {i Wolontariuszki; akurat u nas są same kobiety}.
Doceniono nasze tegoroczne inicjatywy na rzecz HERstorii, szeroko wykraczające poza ujęty w projekcie IKAR zakres działań. I tak, jak powiedziała to oficjalnie, przedstawiając nas zgromadzonemu audytorium, nasza mentorka – Dorota Ostrożańska, prowadząca Herstoryczny Białystok, pomimo, iż projekt mentoringowy dobiegł końca, my działamy aktywnie nadal i nie zamierzamy w tych działaniach ustawać.
Podczas Gali Przemysław Tuchliński-Zastępca Prezydenta Miasta Białegostoku podziękował za społeczną pracę ponad 200 wolontariuszkom i wolontariuszom. Cieszymy, że znalazłyśmy się w tym gronie.
Dziękujemy 100-lecie Kobiet za #IKAR Inkubator Kobiecego Aktywnego Rozwoju – projekt bez którego nas – IKARek by nie było♥️.
Dziękujemy też za dostrzeżenie i docenienie naszego zaangażowania. Będzie tego więcej… ??
Skip to content