PO RAZ DRUGI ZŁĄCZYŁYŚMY SIŁY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ KOBIET NA TERENIE PODLASIA 17.03.2023 ROZKWITNIJ NA WIOSNĘ

Stowarzyszenie 100-lecie Kobiet, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Oddział w Białymstoku, Klub Kobiet Biznesu – Stowarzyszenie Właścicielek Firm i Era Nowych Kobiet Podlaskie zorganizowały spotkanie, którego celem była integracja kobiet, motywacja do aktywności i działania we wszystkich sferach życia, ale przede wszystkim profilaktyka zdrowotna. Wiosna to dobry okres żeby przebadać znamiona skórne i przygotować się do lata. Dzięki współpracy z Białostockim Centrum Onkologicznym im. Marii Skłodowskie-Curie już po raz kolejny nasze koleżanki, mamy, siostry miały okazję przebadać się w trakcie wydarzenia, przełamać lęki, a czasem niechęć do badań.

Atmosfera na tego typu wydarzeniach jest niepowtarzalna. Kobiety w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i bagażem potrzebują przestrzeni do wspólnych spotkań, które są merytoryczne, rozwijające, ale też dają przestrzeń do wymiany poglądów, spotkania się.

Skip to content