Po raz kolejny podlaskie organizacje kobiece Stowarzyszenie 100-lecie Kobiet, Era Nowych Kobiet Białystok, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej – Podlaski Oddział, Podlaskie Stowarzyszenie Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu, Kobiety w Centrum –  Podlaskie działamy wspólnie jako FORUM KOBIET PODLASIA.
PO RAZ KOLEJNY PODEJMUJEMY WSPÓŁPRACĘ Z BIAŁOSTOCKIM CENTRUM ONKOLOGII, ale też ze Stowarzyszeniem do Walki z Rakiem – liderem projektu.Między Dniem Matki, a Dniem Dziecka zależy nam na integracji środowisk kobiecych podejmowaniu tematu budowania dobrych relacji i sieciowaniu kobiet z naszego województwa.

Dzięki współpracy z Białostockim Centrum Onkologii, już po raz kolejny, wszystkie uczestniczki spotkania będą mogły mieć dostęp do badań profilaktycznych tym razem pod kątem czerniaka. Temat profilaktyki zdrowotnej i dostępności do badań jest wciąż istotnym zagadnieniem z perspektywy prawy praw kobiet i praw obywatelskich.

Forum Kobiet Podlasia wraz z Białostockim Centrum Onkologii zapraszają na kolejne wydarzenie w tym roku, tym razem dedykowane Mamom i każdej z Was 💜🌿 Mamę Każdy MA 💜🌿

Dzień Matki coraz bliżej, a TO WYDARZENIE TO PREZENT, który możecie podarować sobie nawzajem!
31 MAJA – spędź ten dzień razem z Mamą, bądźcie blisko siebie, pełne szczęścia i miłości do siebie. Spotykamy się w:
💜W tym dniu zaplanowałyśmy specjalnie dla Was inspirujące wykłady i koncert muzyczny.
💜Dodatkowo, wzorem poprzednich naszych wydarzeń, każda z Was będzie mogła zrobić badanie dermatoskopowe wykonywane przez lekarzy z Białostockiego Centrum Onkologii.
Program wydarzenia i szczegóły już wkrótce.
Widzimy się już 31 maja – zarezerwuj miejsce ❗💜🌿
💜🌿 KUP BILET JUŻ DZIŚ: https://bit.ly/3Lioscw 💜🌿
Cena: 50 zł/ osoba
Program wydarzenia:
17:00 – 21:00 | szczegóły już wkrótce
Organizator: Forum Kobiet Podlasia, 100-lecie Kobiet, Era Nowych Kobiet Podlaskie, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Podlaskie Stowarzyszenie Właścicielek Firm, Kobiety w Centrum – Podlaskie.
Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Partner strategiczny: Marszałek Województwa Podlaskiego
Skip to content